NP STUDIO

  • fotografia
  • makijaże
  • sesje indywidualne
  • sesje dla biznesu
  • sklep z rękodziełem
Nazywam się Natalia Peplińska.
Jestem fotografką.

„Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył” – R. Bresson

Ten cytat towarzyszy mi od początku mojej fotograficznej ścieżki. Fotografowanie jest dla mnie uwiecznianiem niepowtarzalności ludzi i chwil. W każdym z nas tkwi piękno – jestem przekonana, bo widzę to codziennie obserwując świat. Moim marzeniem jest życie w otoczeniu, w którym wszyscy dostrzegają swoje wartości. Dlatego postawiłam sobie za cel nie tylko bycie dobrą fotografką, czy makijażystką. Chcę pokazywać innym ich piękno i wyjątkowość. Marzę o tym, żeby ludzie nie porównywali się do celebrytów z kolorowych czasopism, tylko cieszyli się tym, jacy są. Patrzeć na szczery uśmiech drugiego człowieka – to dla mnie wielkie szczęście, dlatego nie mogłam wybrać innego zawodu. Jestem fotografką nie tylko dlatego, że to lubię, ale przede wszystkim dlatego, że lubię świat.

Co jeszcze lubię?

100%
Szycie

Szyję nie tylko dla siebie, ale też dla bliskich mi osób. Tworzę ciekawe rzeczy do sesji fotograficznych. Niektóre z nich możesz obejrzeć na moich zdjęciach!

90%
Malowanie

Malować lubię nie tylko na twarzy! Tworzę obrazy na płótnie, ale również na ubraniach. To hobby, które mnie odpręża.

80%
Spacery

Uwielbiam spacery! Ale nie należę do osób dla których każda pogoda jest dobra na wyjście z domu. Dla mnie pogoda idealna to słoneczny letni dzień! Kto mnie zna, ten wie, że kocham słońce 🙂

100%
Zwierzęta

Kocham zwierzęta, szczególnie koty. Ich towarzystwo sprawia, że jestem szczęśliwsza!

Dlaczego miałbyś/miałabyś wybrać mnie?

WŁASNE STUDIO

Posiadam własne studio. Dlatego nie musisz się martwić o wynajmowanie miejsca na sesję zdjęciową. Jest dostępne przez cały rok, w środku tygodnia, czy w weekendy. Do dyspozycji mamy również pobliskie plenery.

DOŚWIADCZENIE

Wykonałam setki sesji fotograficznych. Wiele z nich zostało opublikowanych w magazynach ze zdjęciami np w Kanadzie, we Włoszech, czy we Francji. Współpracuję z firmami i z klientami indywidualnymi.

WSPÓLNA WIZJA

Zawsze staram się, żeby nasza współpraca była oparta o wspólną wizję. Dlatego uważnie Cię wysłucham, zapytam o Twoje oczekiwania, marzenia i będę starała się je spełnić. Zaproponuję też coś od siebie, bo wspólnie wypracowane pomysły, przynoszą niesamowite efekty!

NIESPOTYKANA OFERTA

Z przyjemnością łączę fotografię z innymi zainteresowaniami, co powoduje, że mogę zaoferować Ci coś więcej, niż tylko zdjęcia –  makijaż, pomoc przy wybraniu stylizacji, wykonanie akcesoriów, czy nawet kostiumu do sesji zdjęciowej (na specjalne zamówienie). Dzięki temu otrzymujesz wyjątkową, niepowtarzalną, spersonalizowaną usługę.

Przyjemna atmosfera

Moje studio to przytulne i klimatyczne miejsce, w którym miło spędzisz czas i uciekniesz od codzienności. Przychodzisz tu po dobrą zabawę, spełnienie marzenia, wyjątkową pamiątkę, albo po narzędzie do wsparcia Twojego biznesu. Stres zostawiasz za drzwiami! 😉
.

Ty decydujesz!

Przy sesji zdjęciowej pracujemy wspólnie. Wszystko po to, żeby efekty były dla Ciebie zadowalające. Masz też ostatnie słowo. To Ty wybierasz zdjęcia, które ostatecznie dostajesz.

Ta strona używa ciasteczek. Polityka Prywatności