NP STUDIO

  • fotografia
  • makijaże
  • sesje indywidualne
  • sesje dla biznesu
  • sklep z rękodziełem

O sesjach

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej?

1. Przed sesją fotograficzną,  napisz mi jakich zdjęć oczekujesz. Możesz mi przesłać przykładowe zdjęcia, które Ci się podobają, żeby lepiej przekazać swoje oczekiwania. Zapoznaj mnie ze swoimi inspiracjami, wyślij sesje zdjęciowe, które z jakiegoś powodu zrobiły na Tobie wrażenie i spróbuj napisać dlaczego Ci się spodobały.

2. Ustal ze mną jakie stylizacje zabierzesz na sesję. Możesz wysyłać mi zdjęcia ubrań, które planujesz zabrać, w wiadomości prywatnej. Liczba stylizacji, które możemy wykorzystać do zdjęć, zależy od pakietu, który masz wykupiony.

3. Napisz jak wyobrażasz sobie swoją wymarzoną sesję zdjęciową. Czy wolisz, żeby była to sesja w studiu? Czy może w plenerze? Czy marzysz o kobiecych kadrach w bieliźnie, na łóżku, czy wolisz delikatne zdjęcia w aranżacji domowej? A może nie masz pomysłu i chcesz, żebym coś zaproponowała? W takim przypadku również o tym napisz.

W dniu sesji:

1. Przede wszystkim zabierz ze sobą uśmiech i pozytywne nastawienie. Wyśpij się i odpocznij, a stres zostaw w domu, nie będzie nam potrzebny.

2. Przygotuj swoje włosy do zdjęć, warto skonsultować pomysł na fryzurę ze swoim fryzjerem, albo umówić się na wizytę w salonie, jeśli masz taką potrzebę.

3. Zabierz ze sobą ubrania i inne elementy stylizacji, które chcesz założyć do sesji zdjęciowej (w studiu dysponuję biżuterią i innymi dodatkami, zawsze możemy również coś dobrać).

4. Jeżeli planujesz wykonać u mnie sesję w bieliźnie, albo akt -pamiętaj o wykonaniu peelingu ciała i nawilżeniu go odpowiednim balsamem. Warto zwrócić też uwagę na to, żeby bielizna w dniu sesji nie była obcisła. Obcisła bielizna zostawia ślady na skórze, które trudno zniwelować.

5. Na sesję zdjęciową przyjdź punktualnie. Nie przed czasem, ponieważ przed Tobą może być jeszcze inny klient, który będzie czuł dyskomfort, że ktoś już czeka i on przez to musi się śpieszyć. Jeśli się spóźnisz, daj znać – każdemu może się zdarzyć. Pamiętaj jednak, że Twoje spóźnienie może skutkować tym, że zostanie Ci mniej czasu na wykonanie przeze mnie usługi.

Jak wygląda sesja zdjęciowa?

Przede wszystkim, to dużo mniej stresujące, niż się wydaje! Jeśli umawiamy się na sesję zdjęciową i przychodzi ten ważny dzień, to wszystko mamy już omówione. Nie masz się czym martwić, to czas dla Ciebie.

1. Przyjeżdżasz do mojego studia na umówioną godzinę (albo ja przyjeżdżam do Ciebie, jeśli taką formę sesji wykupisz). Zaczynamy od rozmowy o tym, co będzie się dalej działo. Omawiamy makijaż, pokazujesz mi stylizacje, ustalamy przebieg sesji.

2. Wykonuję makijaż. W trakcie makijażu oswajasz się ze studiem i z tym, że przez najbliższy czas będziesz w centrum uwagi.

3. Przebierasz się i przystępujemy do zdjęć. W zależności od tego, jakie zdjęcia były umówione, robimy ujęcia w studiu, albo w plenerze. Jeśli są to zdjęcia w studiu, to ja ustawiam światła, rozkładam tło, albo doszlifowuję aranżację dla Ciebie.

4. Wykonuję sesję fotograficzną. Pomagam Ci w pozowaniu, daję pierwsze wskazówki, co warto robić, a czego unikać, a potem… czujesz się coraz swobodniej i pozujesz, bo sprawia Ci to przyjemność 😉

5. Po sesji fotograficznej prześlę Ci link ze zdjęciami (ze znakiem wodnym) do wyboru. Będą to jeszcze nieobrobione ujęcia. Poproszę Cię o wybranie zdjęć do obróbki w ciągu maksymalnie 2 tygodni, ponieważ po tym czasie galeria zostaje usunięta. Czas oczekiwania na zdjęcia cyfrowe z sesji prywatnej wynosi od 7 do 21 dni roboczych od momentu, kiedy wybierzesz ujęcia do obróbki.

Ta strona używa ciasteczek. Polityka Prywatności