Zdarza się, że na sesję zdjęciową nie ma czasu, albo…pogody. W tym przypadku wystąpiły aż dwie opcje jednocześnie 😄 Dzień ślubu Justyny i Marcina był deszczowy, a wszystko działo się tak szybko, że na fotografowanie w parku nie było szans. Ale nie poddaliśmy się! Wykorzystaliśmy czas oczekiwania na gości w hotelu, w którym odbywał się uroczysty obiad i zrobiliśmy ujęcia, które możecie teraz oglądać 😍

Hotel Faltom w Rumi to nie tylko piękny budynek, ale przede wszystkim wyjątkowe, ekskluzywne wnętrza, przepełnione pięknym światłem i zachwycającymi dekoracjami. Musieliśmy to wykorzystać! Zobaczcie jakie zdjęcia powstały dzięki mojej współpracy z Parą Młodą 😁 Jestem pełna podziwu dla Justyny i Marcina, że tak szybko i sprawnie wczuli się w tę sesję!

Justyno i Marcinie, dedykuję Wam ten wzruszający cytat Theodora Seuss Geisela: “Wiesz, że jesteś zakochany, kiedy nie możesz usnąć ponieważ rzeczywistość jest w końcu lepsza niż twoje sny” i życzę, żeby Wasza rzeczywistość była codziennie piękniejsza. Bądźcie szczęśliwi, jak w dniu Waszego ślubu, a najlepiej każdego dnia jeszcze szczęśliwsi 😉  Cieszcie się swoim towarzystwem, wspierajcie się i kochajcie. Jeszcze raz życzę Wam wspaniałości na nowej, wspólnej drodze ❤️ I serdecznie dziękuję, że mogłam z Wami przeżyć ten dzień!