Kobiece kadry Nancy zaplanowałyśmy w szczegółach ze sporym wyprzedzeniem. Doskonale wiedziałyśmy jak mają wyglądać te zdjęcia, ponieważ modelka przedstawiła mi swoją wizję tej sesji. Miał być efekt żaluzji, aranżacja nieco bardziej domowa, do tego kieliszek wina, a stylizacja prosta, ale seksowna – bielizna i marynarka. Trzeba więc było znaleźć sposób, żeby to wszystko pięknie zgrać. Nie było to aż takie łatwe, bo żaluzji w studiu nie mam 😀 Ale czego się nie robi dla swoich wspaniałych modelek?

Dziś pokażę Ci moją tajemnicę… jak powstały te tajemnicze żaluzje do sesji z Nancy. Na pierwszy rzut oka nie wyglądają może spektakularnie, ale już sam efekt jest zadowalający, prawda? Zresztą… musisz zobaczyć tę zakulisową fotkę, żeby wiedzieć dokładnie co mam na myśli. Za żaluzje posłużył nam wycięty w paski karton, który został prześwietlony mocną lampą ledową. Niby proste, ale samo wycinanie było dość żmudne, bo każda nierówność od razu objawiała się na ścianie, więc musiała być natychmiast wyrównana! Zobacz jak zabawnie to się prezentuje zza kulis 😀

Ale nie to było najważniejsze. Numerem jeden była Nancy! Spotkałyśmy się nie pierwszy raz. Nancy wraca do mnie regularnie, co roku na sesje świąteczne, ze swoją rodziną, co mnie niezmiernie cieszy, bo to oznacza, że ufa mi jako fotografce. Ale również na sesje dla siebie 🙂 I każda następna jest lepsza i wyjątkowa.

Obie czułyśmy się bardzo swobodnie tego dnia i zdjęcia były dla nas czystą przyjemnością, bez stresu i presji czasu. Aranżacja została specjalnie wcześniej przygotowana, właśnie po to, żeby w dniu sesji nie musieć już się nad nią zastanawiać. Nancy ma w sobie tyle kobiecości, piękna i seksapilu, że nie było trudno wydobyć go na zdjęciach. Po prostu pokazałam to, co i tak już w niej jest! Modelka sama przygotowała swój makijaż 🙂 Prawda, ze śliczny? Nancy to bardzo wrażliwa kobieta, bogata wewnętrznie i delikatna, a jednocześnie posiada “pazur”. Wydaje mi się, że właśnie to widać na fotkach! daj znać czy Twoim zdaniem tak jest 😄

Z tego wspaniałego dnia powstały takie kadry ❤️

Chciałabyś również zobaczyć jakim doświadczeniem jest pozowanie i jak to jest czekać z ekscytacją na własne zdjęcia? Jeśli tak…to co Cię powstrzymuje?