Doskonale pamiętam ten dzień, kiedy czekałam w studiu na Agnieszkę. Na zewnątrz było ciepło i słonecznie, zapowiadał się przyjemny dzień. Zrobiłam sobie herbatę i czekałam na moją modelkę. Rozległo się pukanie do drzwi. Od razu poczułam, że to będzie przemiła osoba. Czasami tak po prostu mam. Czuję, że zaraz poznam kogoś wyjątkowego. Za drzwiami stała uśmiechnięta, sympatyczna, prześliczna dziewczyna, która serdecznie się ze mną przywitała. Przytargała ze sobą walizkę ubrań i dodatków. I dobrze! – pomyślałam. Będzie z czego wybierać. I rzeczywiście było 😀

Naszą przygodę zaczęłyśmy od rozmów i przeglądania garderoby. Kiedy już ustaliłyśmy w czym dzisiaj wystąpi Agnieszka, mogłyśmy przejść do części makijażowej. I tutaj – dostałam wolną rękę. Dlatego zdecydowałam się dodać tej pięknej dziewczynie jeszcze więcej radości, nakładając na jej usta różową szminkę. I to był strzał w dziesiątkę. Nie powiem, trochę mi podpowiadała, że lubi takie odcienie 😉 Na oczach Agnieszce wymalowałam dość neutralne kolory, ale rozświetliłam powiekę na środku cieniem również z dodatkiem połyskującego różu. Całość aż prosiła się o róż na policzkach, dlatego nie mogło go zabraknąć!

Kiedy przystąpiłyśmy do sesji … popłynęłyśmy, przyznaję, popłynęłyśmy 😀 Tutaj zobaczysz tylko kilka fotek, a jest ich dużo więcej. Dodatkowe wkrótce ujrzysz na moim profilu na instagramie Natalia Peplińska Instagram. Spędziłyśmy podczas fotografowania kilka godzin, świetnie się bawiąc, rozmawiając i oczywiście, przede wszystkim robiąc zdjęcia! Czas upłynął bardzo szybko, ale też owocnie. Agnieszka wybrała z tej sesji mnóstwo ujęć, które zostaną dla niej pamiątką na zawsze.

Zaczęłyśmy od zdjęć w miodowym sweterku. Przyznaj… to zdecydowanie jest kolor Agi! A połączenie miodowego, różowego i czarnego to istna magia! Były jeszcze fotografie, które pozostaną tajemnicą… Nie wszystko możemy ujawnić 😉 Ale koniecznością jest pokazanie tutaj jeszcze chociaż jednego zdjęcia w pięknym swetrze w odcieniu zieleni, w męskiej koszuli oraz w nieco mocniejszej stylizacji – jeansowych ogrodniczkach i czarnym, koronkowym biustonoszu.

Która stylizacja, albo fotografia według Ciebie jest najlepsza? 🙂

 

Sesja zdjęciowa Agnieszki: